Služby

Hlavnou činnosťou RZ Euromesto je ponuka ubytovacích a stravovacích služieb.

Ponúkame celodennú plnohodnotnú stravu, ktorá je v súlade s hygienickými požiadavkami na stravovacie zariadenie, a tiež prihliada na vek a požiadavky hostí. Počas celého dňa je zabezpečený aj pitný režim. Po dohode vieme zabezpečiť aj špeciálnu stravu (pečené prasa, zabíjačka, domáce mufinky, grill, koláčiky, slané pečivo).

Strava je vydávaná bez obsluhy, no po dohode vieme zabezpečiť na akcie obsluhu.

Vieme sa prispôsobiť aj špeciálnym dietetickým požiadavkámhostí (bezlepková či bezlaktózová diéta, vegetariánska strava,…), dohodnúť sa na menu počas pobytu, prípadne zabezpečiť polpenziu alebo inak prispôsobiť stravovací režim.

V rámci služieb poskytujeme ešte rôzne atrakcie ako stroj na cukrovú vatu, trampolína, luky, vzduchovky.

 Priestory

V areáli RZ Euromesto sa nachádza murovaná hlavná budova rozdelená do troch pavilónov. Celková ubytovacia kapacita je 120 lôžok.

Dva pavilóny sú určené na ubytovanie, izby sú troj a štvorlôžkové s vlastnými sociálnymi zariadeniami. V každom pavilóne sa nachádzajú spoločenské miestnosti, využiteľné ako učebne, herne a pod.

V treťom pavilóne sa nachádza rozsiahly vestibul, jedáleň a denný bar s billiardovým stolom, ping-pongový stôl. Všetky tri pavilóny sú prepojené do jedného celku.

Vonkajšie priestory ponúkajú trávnaté ihriská pre športové vyžitie a ďalšie trávnaté plochy. Pre voľné chvíle je k dispozícii letná terasa, amfiteáter pre organizovanie vonkajších spoločných programov a ohnisko.

Po dohode vieme vnútorné aj vonkajšie priestory prispôsobiť požiadavkám na konkrétny typ eventu.

 Okolie

RZ Euromesto sa nachádza v obci Častá – Píla, na úpätí Malých Karpát. Táto oblasť je charakteristická krásnou prírodou, ponúka príležitosti na bohaté rekreačné vyžitie. V okolí je mnoho turistických chodníkov vhodných aj na cyklotúry.

35 minút pešo (5 minút autom) sa nachádza hrad Červený kameň, ktorý ponúka rôzne typy prehliadok, aktivít. Na hrade sa nachádza aj sokoliarsky dvor a kaviareň.

Jednou z možností na turistiku je túra na vyhliadku na kopci Kukla (cca 3,5km).